קורס אסטרטגיות למידה להורים, מורים וסטודנטים

קורס אסטרטגיות למידה

זה מתחיל בכיתה א’ וממשיך עד האוניברסיטה. המורים מעבירים חומר והתלמידים נדרשים להבין, לזכור וליישם. אין זה כלל משנה אם מדובר בשיעור אזרחות, אנגלית, או בשיעור מיקרו כלכלה. רבים משתתפים בשיעור ואז כאשר ניגשים להגיש עבודה (או ללמוד למבחן), מגלים קושי מהותי ללמוד בצורה יעילה. מה עושים? מבינים שטרם ניגשים ללמוד דבר חדש נוסף, עוצרים ללמוד את הבסיס החשוב מכל – אסטרטגיית למידה בהתאמה אישית!

הקורס באסטרטגיות למידה שמעצים יכולות וחוסך בזמן

מה תגידו אם נספר לכם שניתן להפוך למידה מייגעת ללמידה נעימה, לזכור בקלות הרבה יותר חומר, להימנע ממתח לקראת הבחינה ובאופן כללי לייעל את זמן הלמידה? כפי הנראה הרוב הגדול יתייחס לכך בביטול, פשוט כי יש קושי לקחת תפיסות מוכרות ולשנות אותן. עם זאת, האמת היא שאם רק לומדים כיצד ללמוד נכון, כל הטריטוריה של הלמידה הופכת להיות הרבה יותר פשוטה. יש להבין שבהיבט הלימודי כל אחד מחזיק בקושי מעט שונה, אך בשורה התחתונה הפתרון די זהה. ישנה דרך ללמד אסטרטגיות למידה, ואף מדובר בדרך נגישה ושאינה מצריכה יותר מדי זמן. הכירו קורס אסטרטגיות למידה שייפתח בפניכם עולם חדש של יכולות ושיצמיח תחושת העצמה.

4 שעות של דרכי למידה שחוסכות זמן  רב

גם אתם מבקשים להטמיע אסטרטגיות למידה שיימנעו מכם לשבת שעות מיותרות מול החומר הלימודי? גם אתם מבקשים לקחת את הקושי המרכזי בלמידה ופשוט להעניק לו מענה ממוקד? גם אתם מבקשים להגיע לתוצאות יותר משמעותיות בשיעורים ובקורסים השונים? טוב לדעת שבהחלט קיים פתרון – קורס אסטרטגיות למידה! מדובר בקורס קצר (סה”כ 4 שעות) שבו זוכים לראשונה לקבל כלים לטובת למידה נכונה, כולל זיהוי של קושי אישי ואיתור מענה נקודתי. מכאן שבאמצעות השקעה של 4 שעות זוכים לחסוך אינספור שעות למידה מיותרות. שעות שבהן בעיקר בוהים בחומר ולא מפיקים את המרב.

קורס אסטרטגיות למידה – דוגמה לניצול זמן נכון

תוהים כיצד קורס קצר של 4 שעות יכול לסייע ללמוד תורה שלמה שעוסקת באסטרטגיות למידה? ובכן קורס אסטרטגיות למידה אומנם עוסק בנושאים מאוד חשובים, אך הם אינם מורכבים. לומדים לארגן ולזכור מידע, לומדים כיצד מתמודדים מול ריבוי משימות, לומדים כיצד ממזגים מידע ממגוון מקורות, לומדים כיצד מנצלים באופן נכון את הזמן וכמובן לומדים כיצד מאתרים את הקושי האישי ומעניקים לו מענה ממוקד. עוד ראוי לציין שמצד אחד מדובר בהענקת כללים קיימים, אך מצד שני מדובר במענה ייחודי. לאור הדברים טוב לדעת שאותו קורס אסטרטגיות למידה הוא קורס אישי. אומנם הוא אורך רק ב 4 שעות, אך אלו 4 שעות שמתמקדות באופן פרטני בכול תלמיד וסטודנט. דוגמה מצוינת לכיצד מנצלים נכון את הזמן – כיצד זוכים ללמוד מידע רב וחשוב בתוך פרק זמן קצר.

לעולם לא מאוחר לשנות הרגלי למידה

לעיתים כדי לנוע קדימה יש לעצור ולשנות מספר הרגלים. יותר אין צורך לשנן, יותר אין צורך לשבת שעות לקראת בחינה ויותר אין צורך לחוש שהלמידה אינה מנוצלת כהלכה. הגיע הזמן לחזור אחורה בזמן, להעניק לעצמכם את השיעור הראשון שכל מוסד לימודי צריך להתחיל ממנו. לפני שלומדים נתונים, שיטות, טכניקות וגישות, יש ללמוד אסטרטגיות למידה. אסטרטגיות שהן כלליות ובו זמנית פרטניות, אסטרטגיות שילוו אתכם בכל קורס ולקראת כל למידה למבחן. באמצעות אסטרטגיות למידה מעניקים לעצמכם מתנה, משיגים הרבה ומעבר לעוד שיעור בתיכון, או הרצאה באוניברסיטה. מדובר בכלי שמוביל לתוצאות הרבה יותר גבוהות, שמגלה מהי תחושת מסוגלות ושלוקח את כל נושא הלמידה למקום הרבה יותר יעיל ונעים. שיהיה בהצלחה!