שמרית דרור -

הוראה מתקנת, אימון אישי וטיפול נוירופידבק - ילדים, נוער וסטודנטים

גבעתיים

גבעתיים -

קורסים למורים

מורים ומורות יקרים, שימו
בכל הקשור לאסטרטגיות למידה – ישנו ידע אינסופי שניתן ללמוד ולהעמיק בו.  המשמעות של הוראה  באמצעות כלים מעולם ההוראה מתקנת  היא "ללמד כל רגע ורגע מתוך הבנה של מבנה המוח והקשרים הפיזיים בו".

קורס הכשרה למורים – הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה בעברית

בכל הקשור למקצוע השפה – כלומר עברית, חשוב לי לציין לפני הכל – אני רואה זאת כמקצוע שיש בו שלושה מקצועות שונים לחלוטין:

הבנת הנקרא, כאשר בתוך הבנת הנקרא יש סוגים שונים כמו השערות, מסר סמוי, מסר גלוי ועוד.

לשון – דקדוק, נושאים כמו פיסוק, בניינים, חלקי דיבר, מילות קישור ועוד.

כתיבה – ובתוך כך יש כתיבה באופן כללי כלומר ניוח מיטבי, סדר, אוצר מילים עשיר יחד עם כתיבות יותר ממוקדות של כתיבת טיעון, סוגים שונים של כתיבת סיכום, כתיבת סיפור ועוד.

כל אחד מנושאים אלו הוא קורס נפרד בפני עצמו והתמחות נפרדת

לעת עתה אין באתר קורס הכשרה לקריאה בעברית.
כרגע ניתן לרכוש את כל אחד מהקורסים ולקבל מידע נוסף דרך הטלפון 051-254-9645

קורס הכשרה למורים בהוראה מתקנת לרכישת השפה האנגלית

הכשרת מורות- אנגלית

הוראת האנגלית דרך הוראת מתקנת משמעותה למידת השפה באמצעות אסטרטגיות למידה מובנות ,קיימות, יצירתיות וייחודיות בתהליך מסודר, מובנה והדרגתי שנוצר וכבר למדו איתו מאות תלמידים בארץ. קורס ההכשרה למורות מלמד שלב אחר שלב כיצד ללמד כל מקצוע, כולל רעיונות לשימוש במשחקים, אנימציות שהוכנו ותוכננו במיוחד לקורס זה, דפי עבודה מותאמים לכל נושא, כך שכל מה שנשאר לכן המורות זה לקרא לפני כל שיעור עם התלמידים שלכן את הפעילות לשיעור הבא – להוריד את דפי העבודה המצורפים, להתכונן מבחינת האנימציה/וידאו המקושרים לשיעור אותן תצטרכו להראות לילד ולעיתים להכין מראש את המשחק אותו יש לשחק באותו שיעור כדי להטמיע את הידע.
כלומר, הכל מוכן עבורכן החל הדקה הראשונה של השיעור ועד לדקה האחרונה. כמובן שכחלק מקורס אתן תבינו את אסטרטגיות הלמידה איתן אתן עובדות.

הוראת האנגלית דרך הוראת מתקנת משמעותה למידת השפה באמצעות אסטרטגיות למידה מובנות ,קיימות, יצירתיות וייחודיות בתהליך מסודר, מובנה והדרגתי שנוצר וכבר למדו איתו מאות תלמידים בארץ.

קורס ההכשרה למורות מלמד שלב אחר שלב כיצד ללמד כל מקצוע, כולל רעיונות לשימוש במשחקים, אנימציות שהוכנו ותוכננו במיוחד לקורס זה, דפי עבודה מותאמים לכל נושא, כך שכל מה שנשאר לכן המורות זה לקרא לפני כל שיעור עם התלמידים שלכן את הפעילות לשיעור הבא – להוריד את דפי העבודה המצורפים, להתכונן מבחינת האנימציה/וידאו המקושרים לשיעור אותן תצטרכו להראות לילד ולעיתים להכין מראש את המשחק אותו יש לשחק באותו שיעור כדי להטמיע את הידע.

כלומר, הכל מוכן עבורכן החל הדקה הראשונה של השיעור ועד לדקה האחרונה. כמובן שכחלק מקורס אתן תבינו את אסטרטגיות הלמידה איתן אתן עובדות.
הוראת האנגלית מתחלקת לארבעה חלקים: דיבור, קריאה, אוצר מילים ודקדוק.

כרגע ניתן לרכוש את כל אחד מהקורסים ולקבל מידע נוסף
דרך הטלפון 051-254-9645

הוראת האנגלית מתחלקת לארבעה חלקים: דיבור, קריאה, אוצר מילים ודקדוק.
כרגע ניתן לרכוש את כל אחד מהקורסים ולקבל מידע נוסף דרך בטלפון 051-254-9645

הערה חשובה:

 קורס אוצר המילים הוא קורס שונה היות ויש רשימה אינסופית של אוצר מילים ולכן אין תהליך מוגדר שיש לו התחלה וסוף. לכן, עבור נושא זה הקורס בנוי כך שתלמדו בו על 13 שיטות לרכישת השפה האנגלית ודוגמאות כמובן לכל שיטה.

 

הקורס המלא לאסטרטגיות למידה עלה לאתר

צפייה ללא עלות – מיני קורס המסביר מה המרכיבים לשיפור ההבנה, הזיכרון והשליפה של כל ידע שנלמד.